4
21 חוות דעת
 
 
 
 
אלקטרו בועז מעבדות 24/7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
אלקטרו בועז מעבדות, מהוותיקות ומהמוכרות באזור חיפה והסביבה, מתמחה בתיקון מוצרי חשמל ביתיים ובביצוע עבודות חשמל. החברה עוסקת מזה שנים רבות בתיקון כל סוגי התקלות בכל מוצרי החשמל הביתיים, כולל מזגני הדור החדש שפועלים באמצעות גז ידידותי לסביבה.
 

שירות ששם את הלקוח במרכז

 
ניסיון מקצועי ואמינות – בועז, המנהל והבעלים החברה, עובד בתחום החשמל והאלקטרוניקה כבר יותר מ- 30 שנה, ומכיר אותו לעומקו. הוא חשמלאי מוסמך, ובוגר לימודי קירור ומיזוג אוויר. כל הידע המקיף והניסיון העשיר שיש לו בתחום, נועד בשביל להעניק לכם את הביטחון שתקבלו את השירות המקצועי, האמין והמהיר ביותר.

איכות לצד מהירות אנחנו יודעים שאתם רוצים שירות איכותי ומקצועי, מהיר ויעיל. לכן במשך שנות פעילותנו הקמנו לא פחות מ- 3 מעבדות תיקונים בחיפה, שנותנות שירות ללקוחות בכל העיר ובאזורים הקרובים. כמו כן, לנוחות לקוחותינו, נפתח לאחרונה סניף של החברה, שמספק שירות מיוחד לתיקון מקררים בתל אביב.

זמינות גבוהה צוות הנדסאי החשמל והטכנאים המקצועי והמיומן שלנו זמין לרשותכם 24 שעות ומספק מענה מיידי לכל תקלה. טכנאי מקצועי יגיע אל ביתכם / משרדכם, יבדוק, ללא תשלום, את מהות התקלה ויציג בפניכם הצעת מחיר.

הגינות ואחריות על כל תיקון – במידה שיידרש תיקון פשוט - יבצע הטכנאי את התיקון בביתכם. במידה ומדובר בתיקון מורכב יותר, ייקח את המכשיר למעבדה כדי לתקן אותו. כמו כן, חשוב שתדעו שאנחנו משתמשים אך ורק בחלפים מקוריים ומספקים אחריות על כל תיקון.
 

הצטרפו לאינספור לקוחות מרוצים!

 
עם לקוחותינו נמנים חברות וגופים מובילים במשק כמו אוניברסיטת חיפה, מנו ספנות וכן מאות לקוחות פרטיים.
 
צרו עמנו קשר לפרטים נוספים או התקשרו: 072-3224061. נשמח לעמוד לשירותכם!